HAKKIMIZDA.

Tarihçe

Sağlık hizmetlerinde dünya standartlarını sunmayı amaçlayan Cadde Tıp Merkezi, İstanbul ve çevre illerine yıllardır sağlık hizmeti veren bir ekibin kurduğu Magnopere Sağlık Hizmetleri A. Ş.’nin son girişimidir. 2017 yılında Bağdat Caddesi, No:498 Bostancı adresinde 1000m2 alan üzerine kurulmuş olan Tıp Merkezimiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, İç Hastalıkları, Diş ve Beslenme ve Diyetetik bölümleriyle hizmet vermektedir. Ayrıca hastalarımıza daha geniş imkanlarla sağlık hizmeti sunabilmek için kurumumuza yeni branşlar ekleme çalışmalarımız devam etmektedir. Tıp Merkezimiz Uzman Doktor, Diş Hekimi, Diyetisyen, Fizyoterapist, hemşire, , tekniker, yardımcı hizmetli, idari ve destek hizmetler personeli ile hizmet sunmaktadır.

Misyonumuz

Tıp etiği ve bilimsel kurallardan ödün vermeksizin; koruyucu, tedavi edici ve rehabilite edici sağlık hizmetlerini, yetenekli ve deneyimli kadromuzla bilim ışığında ve dünya standartlarında sunmaktır.

Vizyonumuz

Bölgesinde saygın ve referans alınan bir merkez olmak.  Bilimsel ve kanıta dayalı sağlık hizmetini hastalara sunmak Kurumumuzdan hizmet alanlar kadar hizmeti verenlerinde memnuniyetini sağlamak. Sağlık hizmetinin standardını hep daha yukarılara çekerken aynı zamanda bu hizmeti talep edecek hedef kitlenin memnuniyetini sağlamak.

Back to Top